آغاز راه…

سلام

همراهان عزیز، سایت نمایشگاه و فروشگاه مناسبتی موسسه اعراف بالاخره راه اندازی شد. شما می توانید زحمت رفت و آمد در این شهر شلوغ  را متحمل نشوید و همان خدمات قبل را حتی با کیفیتی بهتر دریافت کنید. هر آنچه در فروشگاه هست در سایت هم وجود دارد و سعی شده اطلاعات مناسبی در مورد هر محصول ارائه شود تا دید دقیق و درستی برای انتخابتان داشته باشید. فعلا امکان خرید اینترنتی از طریق سایت وجود ندارد و شما با یک تماس می توانید خدمات یا محصولات مورد نظرتان را سفارش دهید. امکان تشریف فرمایی شما و حضور در فروشگاه هم که مثل گذشته وجود دارد و دیدار شما همچون گذشته برای ما فرصت مغتنمی است برای گفتگو و تبادل نظر در مورد مسایل فرهنگی – اعتقادی و دغدغه های معمولا مشترکمان.

در این قسمت از سایت که عنوان “بلاگ” را دارد. تلاش می شود اخبار مرتبط با نمایشگاه و مناسبت های پیش رو، معرفی کتاب ها و آثار دیگر، پیشنهاد های ویژه و مطالب دیگر با موضوعات فرهنگی آورده شود. شما همراهان عزیز و فرهیختگان گرامی نیز می توانید نظرات و مطالبتان را در موضوعات مرتبط ارسال فرمایید تا همگان از آن بهره مند شوند.

علاقه مندیم در این قدم کوچکی که امید داریم، ما را در تبلیغ فرهنگ اصیل و به دور از انحراف دینی و انسانی یاری سازد، شما نیز همراهمان باشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*