رویه های ارسال سفارش

 

ارسال سفارشات

رویه های ارسال سفارش

شهر تهران:

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که پس از ثبت خرید بصورت تلفنی با مشتریان هماهنگ می شود، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

رویه های ارسال سفارش در مورد دیگر شهرها و استان های ایران و خارج از ایران نیز افراد می توانند گزینه های ارسال با پست یا باربری را انتخاب کنند. هزینه های این نوع ارسال مطابق با تعرفه های استاندارد و رسمی انجام می شود.

در صورتی که جزئیات مهمی برای ارسال وجود دارد حتما در هنگام خرید در قسمت توضیحات ذکر کنید و با مسئولین فروش سایت در قسمت تماس با ما در سایت حتما تماس بگیرید و در میان بگذارید.

نکات مهم

-در صورتی که مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در هنگام تحویل سفارش انجام شود.

-لازم است مشتری در هنگام تحویل سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از پنج میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

جهت پیگیری سفارشات