درباره ی کتب

فروشگاه اینترنتی کتب|کتاب و بیشتر از آن

فروشگاه اینترنتی کتب|کتاب و بیشتر از آن

کتب

سایت کتب با هدف، در راستای ارتقای سطح فرهنگی جامعه قدم برداشته و سعی در این دارد که شما مخاطبین عزیز به راحت ترین شکل ممکن بتوانید کالاهای فرهنگی مورد نظرتان را در سایت بیابید و تهیه کنند. همینطور در مناسبت های مختلف می توانید با مراجعه به کتب بخش مناسبت ها با محصولات جدید و متنوعی که برای آن مناسبت توسط تولیدکنندگان (عمدتا ایرانی) تولید شده است مطلع شوید.

Logo-EDITED fav

چرا کتب؟

امروزه در اینترنت وب سایت های زیادی را  با عنوان فروشگاه اینترنتی محصولات مختلف و بسیار متنوع می توان یافت که بصورت برخط(آنلاین) کالاها را به فروش می رسانند.

اما کتب هدفی دیگر دارد؛

همانطور که مستحضر هستید امروزه جامعه ی ما نیاز بسیاری به آموزه های اخلاقی و فرهنگی غنی ایرانی و اسلامی دارد. کتب تصمیم دارد که کالاها و خدماتی را به خانواده ها، جوان ها، نوجوانان و والدین و مربی های عزیز معرفی کند که از نظر محتوایی با فرهنگ ما منطبق باشد تا بتواند سهمی در پیشرفت های جامعه داشته باشد. کتب سعی می کند که بتواند پیشنهادات با کیفیتی را به مخاطبانش بدهد که محتوا از لحاظ اخلاقی و فرهنگی بررسی شده باشد و البته این کاریست بسیار دشوار.

کتب چطور کار می کند؟

کتب شروع به کنکاش و کاوش در موضوعات طبقه بندی شده اش یعنی کتاب، بازی فکری، چندرسانه ای و هدایا می کند و بطور تخصصی در بازار کالا به کمک مشاوران و متخصصان آن موضوع به جستجو می پردازد تا ناشرین و تولیدکنندگانی را بیاید که که کیفیت و محتوای خوب را با هم ادغام کرده اند بیابد و محصولاتشان را به شما عزیزان معرفی کند. کتب با کتابفروشی ها، ناشرین و تولیدکنندگان زیادی بطور مستقیم کار می کند.

آیا کتب وابسته به جاییست؟

تمامی حقوق سایت کتب متعلق به موسسه ی فرهنگی هنری اعراف نور است که یک موسسه فرهنگی خصوصی می باشد که با اهداف فرهنگی تشکیل شده است.

Logo-EDITED fav

راه های ارتباطی با کتب:

دفتر مرکزی کتب: استان تهران – شهر تهران – قیطریه – خیابان سلیمانی شرقی – کوچه ی نعمتی – پلاک ۲ – واحد ۲

تلفن تماس: ۲۲۲۳۱۸۶۶-۰۲۱

E-Mail:info@kotob.ir