انتشارات دلیل ما

انتشارات دلیل ما
انتشارات دلیل ما – معرفی اجمالی فعالیت های علمی دلیل ما « انتشارات دلیــل ما »  ، در راه نشر فرهنگ اصیل تشیع ، با تجربه های ارزشمند در عرصه چاپ و نشر ، و در ارتباط مستقـیم  با پژوهشگران و محققان عرصه دین ، با چشم اندازی وسیع و افقی به گستردگی پهنه بی کران تلاش و کوشش از سال ۱۳۷۹ کار خود را آغاز کرد.   از آغاز افتتاح موسسه تاکنوندر مدت .

نشر زعفران – Zaferaan Pub

انتشارات زعفران
بهره گیری از مشاوران متخصص آشنا به ادبیات روز و با نگرش های متنوع در خصوص کودکان و نوجوانان انتشار کتاب های نویسندگان و تصویرگران صاحب نام و معتبر جهانی سفارش تألیف، تصویرگری و ترجمه به نویسندگان، تصویرگران و مترجمان برجسته ایرانی فعالیت های انتشارات زعفران در سه محور زیر متمرکز است: واحد کودک کتاب های واحد کودک که تحت عنوان کتاب های زعفرانی منتشر می شود، برای گروه های سنی الف، ب و ج .

نشر چکه – Chekkeh Pub

نشر چکه ناشر کتاب‌های کودک و نوجوان‌، از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده است. انتشارات چکه برای گروه‌های سنی خردسال، کودک، نوجوان و بزرگ‌سال در قالب داستان، شعر، آموزشی و سرگرمی کتاب منتشر می‌کند که شماری از این آثار از سوی جشنواره‌ها جوایزی نیز کسب کرده‌اند. این نشر عمدهٔ فعالیت خود را در زمینهٔ کتاب‌های کودکان انجام داده است و تابه‌حال افزون برگزینش و برگرداندن آثار برگزیده از زبان‌های دیگر، مجموعه‌های بسیاری از .

هوپا – Houpa

هوپا
مجموعه‌ی هوپا، نزدیک به دو سال پیش با نگاهی نو به مفهوم آموزش خلاق و استفاده از بازی به منظور پرورش و رشد استعدادها و توانایی‌های کودکان و بزرگسالان، پا به عرصه‌ی طراحی و تولید اسباب‌بازی‌های فکری گذاشت. هوپا طراحی بازی‌های فکری متناسب با نیازمندی‌های کودکان و بزرگسالان ایرانی را رسالت خود می‌داند و می‌کوشد تا شکل جدیدی از تفریحات هدفمند و گروهی را به خانواده‌ها معرفی نماید.

انتشارات فنی ایران – Fani Iran Pub

انتشارات فنی ایران – Fani Iran Pub
شرکت انتشارات فنی ایران درسال ۱۳۶۰ تأسیس شده است. انتشارات کار خود را با انتشار کتاب‌های فنی آغاز کرد. اما به تدریج حوزه‌ی فعالیت انتشارات به انتشار کتاب‌های سبز در موضوع محیط زیست و کتاب‌های مهارت‌های زندگی تحت عنوان کتاب‌های سفید در دستور کار شرکت قرار گرفت. در سال‌های اخیر دو حوزه دیگر به فعالیت‌های شرکت افزوده شد. یکی انتشار کتاب‌های پیش‌دبستانی و دیگر ورود به فعالیت‌های پژوهشی در موضوع ویرایش و ویراستاری. نردبان .