با کاروان غدیر

با کاروان غدیر

۷۵۰تومان

نویسنده: جمعی از نویسندگان

ناشر: تیمور زاده- طبیب

شابک: ۹۷۸۹۶۴۴۲۰۵۱۴۹

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات محصول

با کاروان غدیر

شناخت نوجوانان از وقایع مهم تاریخ اسلام برای تقویت و تعمیق باورهای آنها امری ضروری است. غدیر را شاید مهم ترین اتفاق در زندگی مسلمانان می توان دانست. کتاب با کاروان غدیر، کار گروهی از نویسندگان انتشارات تیمورزاده و طبیب در همین خصوص است؛ یعنی افزایش عمق معرفت غدیر. کتاب ساختار جالب و جذابی دارد. با کاروان غدیر کتابی است که به صورت نشریه مانند تنظیم شده است و در آن شعر، سخنان بزرگان و دانشمندانی چون ابن ابی الحدید، شافعی، شبلی شمیّل، جرج جرداق مسیحی، جدول ، حدیث، جدول چهار لوزی و مطالب متنوع دیگری مانند داستان «شیری، شیر شکار» ، سلام ای سرزمین غدیر، «… هر کس علی(ع) را دوست بدارد..» جمع آوری شده. کتاب زبانی ساده و قابل فهم برای نوجوانان عزیز دارد اما با پشتوانه عظیم مفهومی از آیات و روایات معصومین برخوردار است تا هم جذابیت و هم غنا در کار به چشم بیاید.

بخشی از کتاب:

«آگاه باشید! کسی که علی (ع) را دوست بدارد، ملائکه برای او استغفار می­کنند و همه­ی درهای بهشت برایش گشوده می شود و از هر دری که بخواهد، بدون حساب وارد می شود.

آگاه باشید! کسی که علی را دوست بدارد، خداوند نامه ی عملش را به دست راستش می دهد و اعمال او را مانند انبیاء محاسبه می کند.

آگاه باشید! کسی که علی را دوست بدارد، از دنیا خارج نمی شود مگر این که از آب کوثر بنوشد و از درخت طوبی تناول نماید و مکان خود را در بهشت ببیند. »

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نظر را شما ثبت کنید

*

اطلاعات اضافی

نويسنده
ناشر
موضوع

دینی

گروه-سنی-کتاب

نوجوان

قطع

وزیری

تعداد صفحات

24

اولین-چاپ

1386

نوبت-چاپ

سوم

شابک

9789644205149